| TC3 a întrebat:

Stie cineva un cod pentru cs. Mai exact un silent aim setat pe piept, dar vreau cand intru pe un server sa nu imi apara acel mesaj. Daca imi face cineva demo imi apare si acel mesaj de la cod si...Stie cineva? Dati`mi un link pls big grin

5 răspunsuri:
| AL3XG0DB0Y a răspuns:

Uite aici ii setat pe cap altu nu am gasit http://fisierulmeu.ro/54S861VHESGZ/CD-Hack-Wall-Aim-rar.html are aim si wall
dezarhivezi
il pornesti
intri in joc(un server sau stiu eu)
il activezi cu end
;)
funda?

| TC3 explică:

laughing nu mersi eu vreau pe piept. Si funda o sa iti dea bunica cand o fraieresti pe ea, cu mine nu iti merge.winking

| auru a răspuns:

Ba daca vrei baga add: aur65 iti dau un cfg sa dai numa la piept si gata

| auru a răspuns:

Add aur65@yahoo.com cfg-ul pentru piept