| Gabet a întrebat:

Stie cineva un program bun (gen Steam) de pe care poti downloada jocuri sau un site cu jocuri?

2 răspunsuri:
| Kinda a răspuns:

Frate stiu eu un program gen steam nu trebuie sa descarci nici un joc joci direct de pe program dar ai voie doar 30 mine dupa te scoate din joc sunt vreo 300 de jocuri scrie pe google onlive si intri si dai la onlive games apropo jocurile care te poti juca gratis sunt la market acolo ultima de la playback dai pe all si alegi jocul si dupa dai try free la alea care nu apare sus dreapta nu merge doar daca cumperi, si ai demo 30 de minute.