| AndreewArr a întrebat:

Stie cineva un server misto de cs 1.6 de furien + respawn?

Răspuns Câştigător
| alex_7118 a răspuns:

Pai sunt multe dar eu joc pe hero.cs1.ro este server de furien crede-ma incearca-l si nu vei regreta

12 răspunsuri:
| MaFro a răspuns:

FURIEN.PGLGAMERS.RO server online 06.10. 2017 xp+credite.Slot Free oferim admin jucatorilor online 5h pe server+experienta in amx.Pentru admin avem nevoie de TeamSpeak3 + microfon asa ca daca ai nu rata sansa.Staff prietenos vip lunar cu multe avantaje pentru doar 25lei + 20k exp primite la donatie doar prin PaySafe. Avem de asemenea server de teamspeak 3 TS.PGLGAMERS.RO.Va asteptam pe toti cu mare drag.

| HarkerBannList a răspuns:

Impact.Aimers.Ro Server Furien! Nu vei regreta!

| Ionut_Nisipeanu_1981 a răspuns:

Furien .indungi.ro

| BOgdan_Ungureanu_1998 a răspuns:

Connecr dracken.wars.ro! id mass: hurt_angell...mod 2014 furien cu credite, tickete si ore (pentru a lua sau pentru a creste in grad admin)..Nu vei regreta! happy

| bssbss22 a răspuns:

Raspunsul tau aici.Vă așteptăm pe cel mai frumos server de furien. Adăugă la favorite,, furien.gamelife.ro '' și nu o să regreți

| Alex_SagGz_1994 a răspuns:

Cel mai nou forien intrati va rog 192.168.0.1:27015

| Alex_SagGz_1994 a răspuns:

Cel mai nou servar de furien 192.168.0.1:27015 intrati va rog sad

| madalinfurien a răspuns:

Cel mai tare sv de furien classic FurienX.Rangfort.Ro

| andy675 a răspuns:

Furien.legendcs.com:28015 cel mai fain server furien + rspw

| furienmodromania a răspuns:

Counter Strike 1.6
Connect Fr.Jucausii.Net Furien Mod Romania
ip:89.40.233.153:27015
Pentru cereri admin vizitati www.jucausii.net

| Aliace010 a răspuns:

Connect Pgl.Olds.Ro IP - 89.33.242.171:27015
Server mod clasic ON 20/24.
Pe server nu sunt codati si nu este lag.
Avem pluginuri noi.
Avem mape noi si frumoase.
Cautam admini cu experienta.
Facebook - https://www.facebook.com/pages/PglOldsRo/301535036669975
Forum - http://olds.ro/forum/index.php?/forum/451-classic-pglold sro/
Contact - pgl_olds@yahoo.com
Va asteptam cu drag.

| Amarisca_Alin_2000 a răspuns:

Impact.Aimers.Ro incearca-l