| Ssm_Psi_1980 a întrebat:

Stie cineva un site bun pentru a face bani pe net?

Răspuns Câştigător
| albina333 a răspuns:

Am incercat toate prostiile posibile,(inclusiv fanslave si paid2 youtube) peste tot vezi numai banare cu teancuri de bani de zici ca a dat norocul peste tine nu alta :))siturile cu PTC sunt de nimic(primesti 0.001$/click), daca poti sa faci 2 centi/zi. Am gasit unu mai de Doamne ajuta dar sa nu va asteptati sa va imbogatiti peste noapte, in schimb poti sa faci cam 3-4$ pe zi fara sa rastorni muntii, la inceput e mai greu dar dupa 3-4 zile treaba se usureaza, e ceva gen Microworkers doar ca sunt mai multe joburi, iar pentru incepatori au "Site surfing" care e platit de 4 ori mai bine decat pe site-urile de PTC care isi bat joc de tine, va puteti inregistra pe linkul meu de referral daca vreti http://dollarsincome.com/-231748.htm, incerca-ti 1-2 zile ca nu aveti nimic de pierdut si nu veti regreta.BAFTA!

1 răspuns:
| sokey a răspuns:

Este joc. Daca ajungi al mai multi playeri care joaca jocul tau si cumpara credite cu bani adevarati cum face altele chiar si jocul meu. Iti va aduce niste bani pe joc numiti "MafiaCoins" care la randul lor pot fi transformati in bani adevarati. Si cu MafiaCoins poti imbunatati jocul tau. Uite jocul meu. http://www.mafiacreator.ro/City-Of-Crimes2/register/AFO Macar fa-ti un cont ca sa iti explic despre ce este vorba.