| Niggos a întrebat:

Stie cineva un site de pe care sa iau un cont de Goodgame Empire pe gratis? Nivel mai mare de 35 big grin

1 răspuns:
| Bobby711 a răspuns:

Intrebare irelevanta crezi ca exista un site unde posteaza lumea conturi pentru jocuri sau orice alt ceva pe gratis? Mai ai si pretenti vrei cont de 35laughing) Ma intreb cata lumea care posteaza intrebari aici de genul imi dati si mie un cont pentru site ul x care normal ar fi trebuit sa dau bani pe gratis sau imi dati un cont la jocul y la care ai folosit timp si resurse personale sa il ridicati la nivelul z pe gratis? chiar primesc ceea ce vor. Ok eu imi fac datoria de a ti raspunde:
nu din pacate nu stiu un site de unde sa iti iei contul pe gratis si sunt sigur ca nimeni cu stie incearca sa intrebi prietenii tai.
Bun acum e randul tau da mi funda eu mi-am facut datoria.