| AlexBanana123 a întrebat:

Stie cineva un site / program pc cloud gaming gratuit sau trial fara card de credit? Am cumparat gta v si avand in vedere pe geforce now nu mai merge nu-mi mai permit si un abonament la cloud gaming cu servere puternice!

1 răspuns:
| AlleXuSS a răspuns:

Salut din pacate nu exista sa poti juca gratuit/trial deoarece
cand iti faci contul te obliga sa-ti bagi cardul(ca la Netflix iti garanteaza ca prima luna este gratis dar tot iti trag 8lei)
cu alte cuvinte nu se poate