| PoliTm a întrebat:

Stiti ceva jocuri inspirate din desene animate?

5 răspunsuri:
| CookieFace a răspuns:

Incearca jocul toontown e de la disney channel e asa si asa mie mi-a placut e online

| edy79 a răspuns:

Spaidermen. Desi este inspirat dintr-un film.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Batman

| catalin12345678910 a răspuns:

Eu ştiu jocurile:Shrek2 sau Shrek the third,Simpsons,Sitting Ducks,G-Force, Narruto, Batman.(Te rog fundita!)

| ImNotHere a răspuns:

Da, stiu cateva. Ai auzit vreodata de NARUTO? In orice caz... multe sunt pentru PS2, 3, PSP si pentru Xbox. (Naruto Ultimate Ninja Heroes 1 2 si 3, Naruto ultimate ninja storm 1 si 2, Naruto Legends : Akatsuki Rising, Naruto Impact si multe altele)