| Onutsaaa_6636 a întrebat:

Stiti cum pot face gems pe ow... Stiu ca e ceva cu codurile saptamanale si mai e una cu invitatile... fundita >>::

Multumesc anticipat :d

Răspuns Câştigător
| sorin579 a răspuns:

Mai poti face gems daca le iei cu ajutorul telefonului,le poti cumpara cu bani adevarati,te poti upgrada(tot cu bani reali), poti privi filmele de pe ourworld, sau intri pe www.ourgemcodes.comsi acolo iti da coduri si de gems si de bani (le bagi la copon code apoi dai subit). Sper ca te-am ajutat.

fundita?

Succes!