| yomihay98 a întrebat:

Stiti cumva cam cand va fi valabil playstation store si in Romania?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer nu stiu, nici nu cred ca va fi valabil in viitorul apropiat, dar sunt alternative: iti faci cont de UK si comanzi de pe net carduri PSN, asta daca nu vrei sa dai detaliile cardului tau. Asa o sa poti sa accesezi PS Store si o sa poti juca online mult mai bine decat de pe un cont de Romania, la care trebuie sa astepti 10 minute sa ti se initializeze o partida de Uncharted 2 MP.