| Ady2098 a întrebat:

Stiti cumva jocuri pentru configuratia urmatoare?:procesor Intel Celeron 1 GHZ, 256 mb ram,nu am placa video, am onboard video de 8 mb (pe care pot sa joc jocuri).rog seriozitate si nu raspunsuri gen:puneti gta 4 ca iti merge.va rog cat mai multe jocuri.mersi anticipat

4 răspunsuri:
| k4rT a răspuns:

Singuru joc cred ca e Angry Birds de la Google Chorme laughing sau mai bine renunti al calculator si iti iei o cosola Playstation sau Laptop

| KodrutZ a răspuns:

@k4rT: si la ala s-ar putea sa aiba probleme...

| 8PrejudiceS a răspuns:

Din moment ce nu ai placa video poti sa arunci pc-u la gunoi, ia-ti ba baiatul placa video ca sa mearga un Call of Duty ceva acolo laughing

| P3TR3 a răspuns:

Sall...si eu am laptop destul de slab.
Incearca cs 1.6 si metin2 dar nu stiu sigur daca metin2 iti merge sau daca merge bine.