| Ctmfresh28 a întrebat:

Buna spunrti-mi niste jocuri PC cu placa video maxim 300MB procesor Intel celeron 1.86, maxim 2GB RAM.Multumesc anticipat.

Dau

Răspuns Câştigător
| Andrei7520152 a răspuns:

Toate astea iti vor merge garantat:
Action FPS: Half Life 1/2, Quake 3, Painkiller, Unreal 2, Unreal Tournament (UT99), Unreal Tournament 2004, No One Lives Forever 2, Return to Castle Wolfenstein 1, Castle Wolfenstein, GTA 4, Call of Duty 4 MW, Modern Warfare 2, Medal of Honor 2010, Serious Sam 1/2, Duke Nukem Forever, Max Payne 1/2, Postal 2, ArmA 2

horror: Resident Evil 3/4/5, Silent Hill 2/3/4, Alen Wake, Undying, Condemned Criminal Origins, Doom 3, Dead Space 1/2, Call of Cthulhu Dark Corners of the Earth, Amnesia the Dark Descent

Stealth - Thief Deadly Shadows, Splinter Cell 1/2/3/4, Hitman 1/2/3/4, Sniper Elite, Chronicles of Riddick Escape from Butcher Bay

Racing, tiruri, din alea: Need for Speed Undercover/ NFS Most Wanted, NFS Carbon, NFS Prostreet, 18 wheels of steel, Race driver GRID, Flatout 2, Euro Truck Simulator

gasesti cateva aici, inclusiv Max Payne 1, House of the Dead 2, Blood 2, Resident Evil 3, 18 Wheels of Steel, Carmageddon 2, UT99, etc etc
http://www.gameswin.biz/
cauta aici jocurile din 1998-2003. Jocuri mai noi, din 2003-2009 iti vor merge, dar va trebui sa le faci rost de altundeva (din magazine de exemplu)
Vezi clipuri pe youtube cu gameplay, sa stii care joc iti place. Daca placa ta video nu are Pixel Shader 3.0, nu o sa-ti mearga jocuri mai noi (din 2009 in sus), dar oricum, cu alea vechi nu o sa ai probleme

8 răspunsuri:
| Andrei7520152 a răspuns:

Apropo, nu exista placi video de '300' mb vin la 32/64/128/256/512 si tot asa

| Ctmfresh28 explică (pentru Andrei7520152):

Ma eu o am de 355mb

| Andrei7520152 a răspuns (pentru Ctmfresh28):

n-am auzit de asa ceva. ce model ti-e placa?

| Ctmfresh28 explică (pentru Andrei7520152):

Nu mai conteaza ti-am dat funda las-o asa vezi ca am mai pus o intrebare poate iti mai dau o funda.

| Andrei7520152 a răspuns (pentru Ctmfresh28):

Aha confused

| daassh a răspuns:

Time Shift, ar trebui sa mearga incearcal pe mine m.a captat.

| Ctmfresh28 explică:

Altele nu mai stii ca asta nu prea imi place vreau ceva masini, tiruri, razboi(si asta era de genu dar eu vreau la categoria razboi de genu cs 1.6

| Grovani_Don_1990 a răspuns:

Incearca mario ca la maxim placa video 300 mb nu poti sa joci nimica bun nici macar pe internet