| xt9000 a întrebat:

Stiti de unde pot face rost de sabie luna plina sau rib la metin2 in afara de al cumpara

Răspuns Câştigător
| Infern0 a răspuns:

Sabie luna plina iti cade la brutali iar rib la esoterici si in vale si in templul hwang si iti zic si o faza mai bine cauta brutali si tot te conectezi pe alt ch daca nu-i pe ch... intri pe alt ch eu asa fac si am 3 fms-uri si 2 riburi funda te rog?happy

1 răspuns:
| TheAnswerMan a răspuns:

Sabia luna plina iti cade in lazile de sefi din map2, regina paianjen si alte cutii sau mobi de 30+.RIB cade la esoterici langa templul hwang din mijlocul valey seungryong
1 bucata funda, dar treceo in contwinking