| SulimanAnis a întrebat:

Stiti de unde pot lua Minecraft Beta 1.8.1 sau lasati un link?

Răspuns Câştigător
| Energyboy a răspuns:

Ai nevoie de minecraft instalat(orice versiune);
Iar ca sa modifici versiunea ai nevoie doar de McChanger (daca nu ma insel ca asa se numeste). Este un soft care modifica versiunea jocului de exemplu daca ai minecraft versiune 1.3.2 si vrei o versiune mai veche cu ajutorul lui poti sa fac jocul sa ajunga la 1.2.5 dar dezavantajul este ca si item-urile din versiune mai noua o sa dispara.Ps:cu acest program poti sa faci dintr-o versiune mai veche ultima versiune existenta daca softul este compatibil. Baftawinking