| CRbbBL a întrebat:

Stiti JOCUL prison break? Am o problema cand intru in el, imi fac acolo profil si apoi dau new game si deodata se blocheaza. Ce sa fac? Daca nu, mai dati-mi idei de jocuri in genul Prison break.

3 răspunsuri:
| Vendetta23 a răspuns:

Il stiu:X! are grafica de nota 10big grin. eu cand l'am avut nu am intalnit problemethinking acum depinde de unde l'ai luat.thinking alte jocuri in genulthinking eu cred ca te referi la rpg din astea... daca ai pc tare ia-ti the elder scroll 5 : Skyrim:X e cel mai misto de pana acum! sau incearca fallout 3. prison break ala ultimullaughing am uitat si numeletongue
stiu multe jocuri noi sau chiar care nu au aparuttongue dar trebuie sa ai system'ul la pc bun...lasa'mi msj daca mai vrei din asteathinking sau imi iei id.oh go on bafta!winking

| CRbbBL explică (pentru Vendetta23):

Am luat unu CLONE DVD AVENGED ...si da as vrea niste jocuri genul astuia am RAM 1 gb e cam micut dar totusi.

| Vendetta23 a răspuns (pentru CRbbBL):

Eu cand l'am avut era luat de pe file list sunt cateva jocuri frumoase care merg pe minim la 1 gb ram dar sa nu te astepti la cine stie cetongue