| qazwsxedc131 a întrebat:

Stiti jocuri gen seria prototype sau seria darksiders sau ninja blade! Ma-i precis doresc jocuri cu ceva superi puteri dinaste dar nu Batman sau Spiderman sau prince of persia sau assassin's creed! nu din astea! vreau dinalea ca cele de sus! Sa poti sari tare sa mergi repede sau sa ai nu stiu ce puteri sau sa mergi pe pereti! Repede dau FUNDA logic! repede ma PLICTISESC!

Răspuns Câştigător
| BruteE a răspuns:

Deci eu stiu doar:The incredible Hulk, Prototype 2, Dragon Age 2, The Elder Scrolls V Skyrim(sau toate seriile) si Aliens Versus Predator 3.Atatea stiu dar in unele nu esti liber prin oras.Le vezi tu pe Youtube!

1 răspuns:
| UrsaRadu a răspuns:

Aliens vs predator 3, da are cerinte mari, si mai e si aliens vs predator 2, eu le am jucat pe amandoua poti sa fii in ele puscas marin, alien care e un fel de soparla uriasa neagra, sau predator care e un monstru care vaneaza alien.