| alexalexbabi a întrebat:

Stiti jocuri pe care poti sa iti faci cont?

Răspuns Câştigător
| Icss a răspuns:

Buna! happy Pai.cam pe toate jocurile trebuie sa iti faci cont.tongue Metin2, imvu, pandanda, epicduel, panfu, webkinz, ourworld, LadyPopular, farmerama, ferma vesela, grepolis, dizzywood, supersecret,fantage,thewest,stardoll, Miss Bimbo, Clubpenguin, Conquiztador, zoomumba, secondlife Fundita?happy

3 răspunsuri:
| Icss a răspuns:

Le stii? ee haidepuppy dog eyes merit o fundita?puppy dog eyesbig grin

| Icss a răspuns:

Si in plus sunt singura care ti-am raspuns la intrebarelaughing

| alexalexbabi explică:

Sa stii ca jumatate din jocurile pe care mi le-ai spus