| AnonimulRo a întrebat:

Stiti niste jocuri pc/online? Ca Assassin's Creed 3 sau Just Cause 2. Sa fie grozave cu mai multa actiune si aventura. Sau macar sa fie niste jocuri in care sa nu te plictisesti.
Va multumesc de raspuns.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca vrei jocuri Open World. Toate seriile de GTA, Assasin's creed, Mafia II, GodFather II, Napolen Total War, World in Conflict, Call of Duty, Battlefield etc.

| CVane a răspuns:

Salut, incearca Mafia 2, the godfather 2, Rage,Skyrim, The witcher, Advent rising, Total war, Fallout.