| Anonimulll69 a întrebat:

Stiti un hack de Empires & Allies pe Facebook? De unde il pot downloada? Sau un cont de lvl mare, sau un hack de spart conturi facebook?! Stiti?

****fundita****

Răspuns Câştigător
| IonuT_1651 a răspuns:

Si eu am jucat de cand a aparut aproape acum 5luni cred i de atunci am cautat si nu am gasit decat un program pentru hackuri gaseste orice hackuri nu are virusi programul dar hackul da scrii numele jocului si iti spune daca exista.Rezultatele programului au fost urmatoarele:La acest joc nu se gasesc hackuri. FUNDA?