| anonim_4396 a întrebat:

Stiti un metin2 privat foarte tare? Sa pice usor bonusurile pe arme. sa fie mai mult PVP decat PVM. Cine stie va rog sa lase un raspuns, dau funda pentru cel mai bun.

Răspuns Câştigător
| TikkY97 a răspuns:

~~~METIN 2 OSIRIS~~~

http://metin2osiris2013.com/

Eu un metin foarte tare.
-e romanesc 100% si pvp-pvm
-pica bonusuri super
-nu esuiaza nimic
-se fac OX in fiecare zi la 12:30 si 20:30
unde se sau multi bani inele pentru a evolua iteme si pietre +9
-poti sa iti faci tu pietre +9
-e pana la 250lv. Pana la lvl 90 crezi repede de la 90 la 100 crezi in 5-10 min( depinde de caracter si decat de bine sti sa joci mt) iar de la 100 te duci in mapa de 100 si crezi pana la 130 tot la fel in 10 min maxim iar de la 130 de te duci in mapa de 130 si pana la 250 cresti forte repede (ca la lvl 1)
-si sunt multe multe suprize nu pot sa ti le zic pe toate ca imi ia ore
-crede-ma merita joc si eu e G-E-N-I-A-L

?!?!?! FUNDA!?!?!?