| omuletzulD1 a întrebat:

Stiti voi... cum fac pe 4story misiunile cu chemarea nordului si sudului? cine imi zice fundita daca nu ziceti cum se fce fara fundita

Răspuns Câştigător
| A3tius a răspuns:

Trebuie sa ai breasla dar cred c merge si fara. La ora 20:00 cand incepe cucerirea du-te in Ardir sau Hesed (pentru nord) si Gebra sau Tyconteroga(pentru sud) trebuie` sa stai acolo pana se termina cucerirea si iti da 50 sau 70 pvp si o scrisoare cu care ai facut misiunea. PS te duci cu portalu` din markut(derion) sau Keter(VAlorian)