| Sov95 a întrebat:

Stiti vreo modalitate de a face bani ONLINE? Adica fara card de credit/debit, pe PayPal. Si asta excluzand scam-uri si porcarii de genul site-uri care te platesc sa vezi reclame (NeoBux) sau site-uri care te platesc sa completezi chestionare. De preferat, nu-mi scrieti nici de site-uri care te pun sa scrii pentru bani sau de a-mi face seit/blog si a pune reclame, pentru ca stiu deja toate aceste idei. Altele noi? big grin
Primul raspuns primeste funda (dar sa fie util!)

Răspuns Câştigător
| RedDx a răspuns:

Poti crea si vinde site-uri, chestia asta se plateste destul de bine. Faci pentru cineva un site si el te plateste, dar daca nu doresti prin card, va trebui sa te intalnesti cu respectivul fata in fata, ceea ce nu ar fi foarte sigur.
Nu exista metode de a face bani ONLINE fara ca banii sa iti fie virati intr-un cont bancar(asta fiind cea mai sigura varianta de a primi banii).