| PistaMatei a întrebat:

Stiti vreo modalitate de a obtine C.S G.O pe Steam gratis

4 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Astepti pana in iarna cand sunt winter sale la steam si il cumperi cu 2-3 euro.

Nu cred ca 15-20 lei sunt o avere pentru un joc daca chiar vrei sa te joci online.

Daca vrei gratis cauti versiunea p1ratata si te joci cu botii.

| notefree a răspuns:

Nu poti dar poti folosi site-uri precum g2a sa le iei mai ieftin
In mod normal pe g2a is zile cand au reduceri mari acum cs go ii 10 euro dar in alta zi ar putea fi 4 euro

| Bogdanme881 a răspuns:

PistaMatei,nu vreau sa fiu rau, dar intrebarea ta aduce a piraterie, oricum exista o modalitate, il cauti pe youtube doar ca nu vei putea sa joci decat cu botii

| alexmasky a răspuns:

Nu,dar am eu de vanzare STEAM KEY, la 25 lei PAYSAFECARD!