| TheTimeKiller a întrebat:

Stiti vreun server de metin care cauta player cu experienta in rol de GM/MOD? Am 15 ani si joc metin de vreo 3, dar nu am fost niciodata GM. Vreau sa fiu si eu GM si sa fac event(cand trebuie) si sa stau prin map1 sa raspund la intrebarile playerilor(nimic complicat). Ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La anii tai nu ai putea sa faci asa ceva, mai ales daca nu ai fost niciodata, fa'ti prima data un server de Metin2, uitate la instructiuni, cauta pe Google, YouTube si fa pe serverul tau sa fii GM, dar doar tu sa joci pe el, nimeni altcineva, sa afli cunostintele despre GM, apoi poti vorbi cu cineva sa-ti dea. In legatura cu ce vrei tu, poti sa fii doar VIP sau MOD.