| florin_4376 a întrebat:

Stiu ca exista metinul Escada. Dar cine ma poate ajuta sa-l downloadez, si sa-mi fac cont ...stiti mie nu imi merge siteul incerc de 4 zile sa-l fac dar >pf

Răspuns Câştigător
| shania8206 a răspuns:

Nu stiu...incearca poate nu ai adoble flash player dai downold si mai incearca daca iti faci cont este simplu mai ales daca este in romana

1 răspuns:
| florin_4376 explică:

Nu mai conteaza am rez problema ...si eu joc cu calculatorul de 8 ani tongue ce crezi ca nu pot sa-l fac? Pot sa-mi fac si privat daca vreau