| SUSAMOGUS a întrebat:

Stiu ca nu e categoria potrivita dar...
Ce parare aveti de acest pc: Procesor: Intel Core i3-3220 3.30GHz
Memorie: 4GB DDR3 1333MHz HDD: 1TB SATA3 Western Digital
Placa video: NVIDIA GeForce GT 620 1GB GDDR5 PCI Express? FUNDA
P.S:Ce ar trebui sa schimb la el?

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Pai depinde ce vrei sa faci cu el. Pentru office/net/filme/jocuri vechi e foarte ok. Ar merge bagat un SSD ca sa nu adormi pina porneste Windowsul. Si inca 4 gigi de memorie daca obisnuiesti sa deschizi 4-5 chestii pe linga browserul cu minim 15 taburi cum fac eu... iar daca discutam de jocuri, ar trebui sa schimbi flasneta aia de placa video. Si procesorul. Si cam tot. Dar nu inca, stai sa scoata Intel Broadwell pentru desktopuri sau Skylake. Anul asta, mai incolo cindva...tongue

1 răspuns:
| IstraTe69 a răspuns:

Ai un pc foarte tare laughing)))))))))