| AlfaMC a întrebat:

Stiu ca sunt multe jocuri dar ce ati alege: NFS Hot Pursuit Gran Turismo 5 Batman Arckham City God of War 3 Uncharted 2 Bioshock 2? Vreau si motivul.

4 răspunsuri:
| dnzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Good of war3 (bogdan ai gusturi bune la jocuri)pentru ca e...cum sa spun...ii super nu-i nev de mai mult

| TheSkull a răspuns:

Batman si Bioshock 2

Batman Arckham citi are o grafica super si gameplay marfa

Bioshock 2 e un super shooter si are foarte multe arme multe puteri etc

Funda?

| Noxed a răspuns:

Nici unu din care leai pus tu assasin creed 3

| BogdanTomoiaga a răspuns:

God of War 3... Ce alt motiv ti-ar trebui inafarade faptul ca jocul e demential? tongue