| Mihail_Iorga_1990 a întrebat:

Sunt admin pe un serv de CS si nu stiu sa fac poza:FUNDA xD

Răspuns Câştigător
| IndiferentXD a răspuns:

Intri in consola si scrii amx_ss ''nume'' 5 -> fiind cifra pozele pe care el trebuie sa ti le dea!
ex: daca playerul care vrei sa'i faci poze se numele Mihail, in consola vei scrie asta : amx_ss mihail 5!
Uite aici o lista de comenzi pentru admini. http://csmioveni.fforum.biz/t69-comenzi-admin

2 răspunsuri:
| CristianAnonymous a răspuns:

Pentru a face poze unui jucator este necesara comanda "amx_ss [nume] [screenshoturi]" ceea ce tu poate nu o ai daca nu o ai descarco de pe net si uite un exemplu

Ex: Jucator Ale3x4oRy0u: Zombax codat fai un ss.
Tu intri in consola si scrii amx_ss zombax 5ori4ori3ori2ori1 cate vrei tu

Bafta.tongue

| Angel_Diehard_1989 a răspuns:

Amx_ss Numele fara acel numar de poze la sfarsit deoarece comanda face cate poze a fost setata de owner