| Alexule19 a întrebat:

Sunt pe metin2 united si era un bug la teleporter cand ma teleportam unde-va ma scotea de pe cont si acum cand intru sa imi aleg caracterul dau pe caracter si ma da inapoi acolo unde imi bag contul! va rog ajutati-ma aveam lvl 98 king topor va implooor spuneti-mi

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asteapta sa se reseteze serveru ca e un bugfrustrated. nu-ti face grij contul tau e in siguranta. dupa ce se reseteaza va fi bine dar ai grija sa nu mai intri prea des in map1 ca e un bug:-l

1 răspuns:
| Alexule19 explică:

Mz