| claudiuflorin a întrebat:

Talking Tom Cat – pisica vorbitoare sau cea mai funny aplicatie Android... cum gasesc aceasta aplicatie jocul. sa o pun pe telefon...multumesc frumos, cautasem si nu am gasit.

Răspuns Câştigător
| Zendayya a răspuns:

Sincer...eu am gasit-o din intamplare. dar trebuie sa ai un buton "search" unde sa scrii numele aplicatiei si atunci iti va aparea pentru a o instala. altfel nu stiu cum...

2 răspunsuri:
| claudiuflorin explică:

Despre jocul acesta vb 2 Android Apps: Talking Tom Cat 2.

| claudiuflorin explică:

Talking Tom Cat 2 – pisica vorbitoare sau cea mai funny aplicatie Android este compatibil cu tel LG gt 405? multumesc frumos