| Marius1789 a întrebat:

Știți jocuri gen Call of Duty, Medal of Honor, de astea cu puști.

3 răspunsuri:
| Arthiom a răspuns:

CounterStrike
SniperElite
WolfensteinReturnToCastle
Wolfenstein:TheNewOrder
Mafia2
DayZ Standalone
poti incerca si pe MTA San Andreas(este o versiune multiplayer pentru gta sa, in care, in functie de server poti face mai multe lucruri. Pentru ce gen de joc cauti tu iti recomand servere dm, sau servere de DayZ. ca sa instalezi mta ai nevoie sa ai deja instalat gta sa versiune nemodificata)
HalfLife
Halo 1, 2, 3

| paul99 a răspuns:

Incearca F.E.A.R., Warface, CSGO, Tom Clancy's Ghost Recon.(Incearca in special F.E.A.R. sau Tom Clancy's Ghost Recon insa e destul de grau )

| Forkq a răspuns:

Jocuri free si FPS: Special Force 2, Team Fortress 2 si apoi strangi bani pentru Counter strike global offensive.