| PopaMarioRobert a întrebat:

Știe cineva cum as putea adauga jocuri pe App Store, făcute chiar de mine?

2 răspunsuri:
| 1nf3ern0 a răspuns:

Bună! Există multe pagini de internet unde poți să îți înregistrezi jocul tău pe magazin play sau app stor! Cele mai multe pagini cer bani pentru a putea sa îți înregistreze jocul pe app stor si pe magazin play! Fac acest lucru pentru că te promovează în un anume fel! Dacă ai un joc foarte bun făcut atunci postează jocul! Nu costă foarte mult în jur de 5-6 euro! Cu plăcere!?