| andutuprimus a întrebat:

Tocmai mi-am facut un server de Minecraft, dar am o problema cu pluginuriile:
1.Am gasit cateceva, dar dupa ce le instalez nu functioneaza.
2.Nu mai pot sparge nimic pe servver (doar sa pun)
Le-am dezinstalat si am rezolvat problema cu spartul blockuriilor, dar as vrea sa imi instalez urmatoarele pluginuri:
Precious Stone, LWC, iconomy, WorldEdit, WorldGuard, Chestshop, LogBlock si lottery, altele mai vad eu, dar dupa ce rezolv cu astea si un plugin de chat sa pot vorbi pe global, help etc.
Cred ca nu stiou sa le instalez si asta e problema.
Daca m-ati putea ajuta intr-un fel va dau funda.

1 răspuns:
| DjDeath a răspuns:

What.updudes@yahoo.com