| LuffySecondGear a întrebat:

TPU am gasit niste jocuri faine care sunt pe ps, si nu stiu cum sa le joc pe pc daca stiti voi puteti sa ma ajutati si pe mine? Macar unu sa mearga! Funda
Jocurile sunt:
Dragon Ball Z Battle of z
Dragon Ball Z Zenkai Battle Royals
Dragon Ball Z Ultimate Tenkachi

1 răspuns:
| fabi123 a răspuns:

Din pacate chiar daca toti ne dorim sa putem juca orice joc pe PC nu se poate, aceste jocuri nu sau creat pentru pc, nu ai cum sa le joci deocamdata, peste 20 de ani cand calculatoarele or sa fie super evoluat poate o sa le putem juca lejer cu un emulator.