| Fuckerbgd a întrebat:

TPU am o intrebare am facut un server metin2 dar nu pot face pagina de register am ip privat 192.168... si am facut porturile la web configuration dar cand vreau sa pun la HTTP_SERVER se schimba portul din 80 la 8080 cum fac sa ramana 80 daca dau ok imi reseteaza netul si nu merge sa fac pagina de register cine se pricepe!

1 răspuns:
| cosi10 a răspuns:

Sall eu am jucat metin2 dar nu stiu sa fac servere sau sa iti explic ca iti spuneam dar uh ai cod de cs aim+wall din afara de CDHACK? sau speed