| q12 a întrebat:

TPU am o intrebare pentru voi! Mi-am instalat un mod pe GTA San Andreas. Se numeste Parkour Mode Urban Tricks 2 si nu merge salvarea 100% dpe net. Doar daca dau new game si salvez merge. Vreau o salvare care sa mearga pe modu asta. Plz FUNDA

Răspuns Câştigător
| Leonard_Jr._1989 a răspuns:

Tu vrei save game 100% in gta?
Daca vrei asa downloadezi de aici: http://www.thegtaplace.com/downloads/f537-san-andreas-100-save-by-konoko45.
I dai copy si il bagi in : My documents folderul Gta San Andreas. Funda?