| adry24 a întrebat:

TPU am si eu o intrebere
ce jocuri gen metin si 4 story in limba romana sunt? DAU fundawinking

2 răspunsuri:
| StaRPoP a răspuns:

Am eu niste jocuri super dar nu eoline prince of persia the sand of time,prince of persia warrior within,prince of persia the two thrones,prince of persia the sand of time, assasin creed brothehood, assasin creed revelations sunt jocuri ff tari dar imi pare rau nu sunt in romana au grafica mult mai bunaa decat metin2 si 4story si sunt si de strategie si actiune ti le recomand pe toate. FUNDA?

| adry24 explică:

Sunt bune jocurile dar vreau ceva sa meraga la 1 ramwinking ca am vazut ca nici unu din ele nu merge la PC mew scuze dar e cam praf trebuie sa imi iau altul