| goasag a întrebat:

TPU, Caut o comunitate de gaming mai populata care sa intru cu serverul acesta 188.213.212.137:27015 este un server de Furien Mod Clasic v1.8 si inca ceva Mai caut si un fondator care sa ma ajute in adminat adica sa dea din ftp admine! DAU FUNDA!

1 răspuns:
| Santo2190 a răspuns:

Cu comunitatea nu stiu daca te pot ajuta, incearca la indungi Romania poate ai o sansa
ca fondator, as putea incerca eu sa te ajut am ceva experienta luata de pe vest si de pe furien.ind fost manager happy