| BoOzy a întrebat:

TPU, caut un server de samp rpg fara bugguri cu staff de treaba dealership sistem de war nou 30minute sistem de case si masini nou. P.s. wipe pe un asemenea server

Dau funda

6 răspunsuri:
| music1is2life a răspuns:

93.119.26.22:7777 incearca svr asta e nou nout!

| BoOzy explică:

Cel mai frumos server care contine toate cerintele de mai sus plus multe altele.

Connect: 93.119.30.151:7777

Puteti vizita si forumul: http://www.addict-gaming.com/forum/

| Mrr_David_1997 a răspuns:

Te astept pe romaniarpg.samp.ro! E un server nou cu staff prietenos si nerabdator sa te ajute. Avem sistem de dealership, sistem de masini, sistem de case, sistem de neon la masina, sistem de radio, sistem de semnalizare cu Q si E, si multe altele! Incercam sa facem serverul cat mai roleplay ca sa il facem pe placul tuturor! Te asteptam! romaniarpg.samp.ro

| AnTyDoT a răspuns:

Clar...
Iti dau eu cel mai frumos server pe care poti juca. Este nou : rpg.onlybt.ro:7777
Te astept, cautam lideri la factiuni

| Sk8erS a răspuns:

Salut, uite aici un server exact cum vrei tu, Staff-ul este de treaba, playerii cu care merita sa joci, comunitate proprie cu tema unica. Adresa este : rpg.skilledz.ro, iar site: www.skilledz.ro

| Sk8erS a răspuns:

HostName: [0.3x]Skilledz RPG - Ora 20:30 -> 5 Payday's
Address: rpg.skilledz.ro:7777
Players: 85 / 100
Ping: 7
Mode: RO:RPG 0.1.1a
Map: Los Santos

Staff capabil, playerii cu care merita sa joci, are tot exact cum ai spus. intra si nu vei regreta