| Kingu11 a întrebat:

Caut un server de samp, care s-a deschis recent, cauta staff si lideri si este hostat bine. Nu vreau servere care dupa 1 sapt. se v-a dat wipe si dupa ti-ai pierdut toata munca. Sa aiba forum si (daca se poate) panel.

1 răspuns:
| hkkshddd a răspuns:

Eu joc pe comunitatea bugged, au 5 servere din cate stiu, acum cateva zile s-a deschis bugged yellow (vezi ip pe user panel) nu stiu daca cauta lideri, dar admini sunt destul de siguri. Nu m-am interesat prea mult fiindca eu joc pe Orange (server deschis vara trecuta)