| zzebbra a întrebat:

TPU cautam filmulete porno si mi-a intrat fata lu basescu intr o pagina unde scria ca am intrat pe pornografie iar in 98 de ore voi fi amendat si ca mi sa aflat adresa! Ce pot face oare este vorba hackeri mi au blocat si browserul rpd vreau un raspuns

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, este vorba de hackeri sau ma rog, de virusii lor. Stai linistit ca nu trebuie sa platesti nimic. incearca sa dezistalezi browserul si sa il instalezi din nou. daca asta nu rezolva problema inseamna ca trebuie sa reinstalezi windowsul.
Data viitoare intra pe site-uri mai sigure.