| Kaidenrawwr a întrebat:

TPU ce aplicatii sa imi descarc pe un telefon andoid. Apropo aplicatiile sa fie gratuite. DAU FUNADA

Răspuns Câştigător
| AdyCuriosul a răspuns:

Pou, discovery lite, doodle jump, fast racing, minecraft, stick fighter, SLAP!, SpeedX 3d, hill climb racing, X-Plane, coin dozer, Si preferatul meu>>> (Magic Piano)

1 răspuns:
| MrPusTiu a răspuns:

Pai la ora actuala cele mai bune aplicatii sunt:
Pou, Shazam ( il recomand deoarece nu se stie cand vrei sa recunosti o melodie), Mx player (e bun sa vezi filme online), Boat Browser (un browser excelent)