| anonim_4396 a întrebat:

TPU! Cum instalez dota? ( am warcraft 3 reign of chaos si the frozen throne ) Funda

Răspuns Câştigător
| JoshuaNNN a răspuns:

-Descarci ultimul patch de warcraft 3 frozen throne (1.26a), il instalezi.
-Descarci si instalezi programul numit "Garena"
-Iti faci cont (e gratis)
-Iti iei harta de dota de pe www.playdota.com
-Intri in garena: LAN->Warcraft 3 frozen throne(RPG)->Iti cauti roomuri (gen Romania Dota room 20, iti apare lista acolo)
-Intri pe un room, dai start game, intri in joc la LOCAL AREA NETWORK, iti apare o lista cu jocurile hostate, intri pe unu si... Voila!

1 răspuns:
| Paven_Nick_Nicusor_1996 a răspuns:

T P U cum sa instalez garena plus cand vreau sa o instalez imi apare,, GARENA PLUS IS RUNNING, PLASE RESTART THE INSTALLER AFTER EXTING IT,,.ce pot sa-i fac? va rog sa ma ajutati