| ALEX12310 a întrebat:

TPU de unde pot lua star wars battle front 2

2 răspunsuri:
| Barabulafaradarsaupoate a răspuns:

Salut. Intra pe site-ul t.p.b. (tu scrii fara puncte) si scrie Star wars battlefront 2
iar pe al unsprezecelea(11) rezultat scrie Star Wars: Battlefront 2 (Full Official) + Mods dai click pe el si descarca-l.
Ai nevoie de utor.ent ( nu ma lasa sa scriu legat, ca incurajez pirateria), utor.ent-ul il gasesti pe internet. doar scrii utor.ent(fara punct) si dai pe primul rezultat.
Iti mai trebuie daemon tools sau power iso.
Le gasesti foarte usor pe internet, scriind daemon tools sau poweriso.
Daca nu sti cum sa instalezi, poti cauta pe youtube, sigur gasesti!
Spor la treaba!

| BANDITULmoortii a răspuns:

Sall baga idu meu de mes si iti voi da eu site : alexandrualexandra222@yahoo.com