| titanul a întrebat:

TPU jocurile de ps2 merg pe ps3 ex mortal kombat deception, mortal kombat deadle aliance sau mortal kombat armagedoon si altele.vor merge? raspunsului corect ii dau funda tot aflu pana la urma vreau doar sa vad in cine sa am incredere

2 răspunsuri:
| SilviaDulcik a răspuns:

Conteaza ce model de PS3 este, primele modele aparute, puteau sa ruleze jocuri de PS2 dar de la modelul slim incoace, nu mai au aceasta functie.

| titanul explică:

Da normal versiunea mai noua n-ar trebui sa ruleze mai bine jocirile?