| LuffySecondGear a întrebat:

TPU stiti vreun hack metin2ro daca da dati-mi id de mess funda big grin

3 răspunsuri:
| q12 a răspuns:

Am eu un switch bot dar nu stiu dka e bun pentru ro ca nu prea sunt bani de cumparat atatea schimbatoare dar in fine daca vrei sa te ajut dai la raspunde si lasa idu tau de mess

| AndreeeexD a răspuns:

Nu poti sa pui hack pe serverul oficial pentru ca e protejat straight face Chiar daca ai incerca sa adaugi hackuri nu te va lasa sa intri si daca adaugi hack atunci cand esti in joc ti se va inchide jocul. Si hackurile sunt niste prostii laughing. Imi pare rau daca o sa ma insulti laughing

| LuffySecondGear explică:

Dragon_alex1@yahoo.com asta-i