| Cosminake2012 a întrebat:

TPU Ziceti-mi si mie niste jocuri pc frumoase de aventura, actiune, strategie cele mai bune funda.

3 răspunsuri:
| ThEEmperoR a răspuns:

Cele mai tari jocuri din zilele noastre sunt: Call of Duty Black Ops, Batman Arkham City (jocul anului), Splintel Cell Double Agent, Serious Sam 3 BFE, Halo 4, Battlefield 3 si Naruto Ultimate Ninja Impact, Spinter Cell Convinction.

| AliveOne a răspuns:

Cel mai bun joc de strategie Ever este Empire Earth ''1'' adica primul e pur si simplu genial!

| Cosminake2012 explică:

Am Epire Earth 1 big grin si Theemeror nu astea frate ca nu stiu daca imi merg toate adica... ceva gen mai invechite asa 2 - 3 ani si sa fie tari.