| SergiuYoDJ a întrebat:

Trebuie Sa Dau Bani Sa Imi Fac Cont Pe YouTube? Si Daca Nu Care Este Siteul De Inregistrare! Dau Funda Va Rog Frumos

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper ca glumesti O_o

| userul7200 a răspuns:

Man nu trebuie sa respecti tot timpul chestia cu litere mari la inceput. Caps-urile astea... |-8
Ca sa faci un cont de Youtube nu trebuie sa platesti nici un ban. Cum te inregistrezi? Iti trebuie un cont Google. Uite cum faci: Mergi pe youtube.com, dai pe conectativa, dupa aia dai Adaugati un cont sau Creati un cont.

| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
Ca sa faci cont Youtube trebuie sa iti faci un cont pe Google.
Iar logarea la youtube se face prin contul Google.

Nu se plateste inregistrarea este gratuita pentru oricine.
Cont de inregistrare:
https://accounts.google.com/......ps?/SignUp

Mult Succes!