| hiDDenBoY a întrebat:

Trebuie sa imi confirm adresa de e-mail ca sa intru pe mt mondial?

Răspuns Câştigător
| ღAnaSawakoღ a răspuns:

Nu.Trebuie sa instalezi Mirror1 si mirror2(acesta este update sau de genu). Trebuie sa bagi packu din ce ai instalat(mirror2) in packu unde ai instalat mirror 1.Azi mi l-am instalat cu ajutorul unui coleg.Bafta

1 răspuns:
| Zangetsu a răspuns:

Daca asa spune dupa ce ti-ai facut contul asa trebuie sa faci. dar cateodata mai gasesti site-uri in care nu e nevoie de confirmare de pe mail.