| Cedry2k1995 a întrebat:

Uitati ce gand ma bate laughing... am la Metin2 un fms +9 si este pietrat dar nu mai sunt bune. sunt pietre sparte. si intrebarea mea este: se poate sa scot pietrele alea si sa pun altele? dau funditzoiulbig grin

1 răspuns:
| KingBiZzAr a răspuns:

Da poti sa le scoti, daca era +0...8 puteai sa il plusezi ca sa dispara dar daca e+9 trebuie sa cumperi o chestie ca o palarie de culoare maro deschis dar nu cred ca o poti gasi pe metin2 ro. Funda?