| Vulgaris_Andrei_1992 a întrebat:

UItati-va pe contul meu de youtube cu minecraft si sonic riders si metin a da era sa uit si league of legends care am publicat un hack facut de mine pentru metin2fun si alte metinuri care nu au autopatcher si merge este hack x3-x12 Bafta uitati linkul http://www.youtube.com/watch?v=t3Pj5kdabbI&feature=plcp

1 răspuns:
| TaviOctavian a răspuns:

Andrei, dar cum pot sa creez si eu o mapa de creative? nu merge! eu am la minecraft versiunea 1.6.6 si imi da aceeasi mapa mereu
... nu stiu ce sa fac! Ma poti ajuta?